Login

Il browser deve avere i cookie abilitati Aiuto su Il browser deve avere i cookie abilitati
Alcuni corsi possono consentire l'accesso agli ospiti

È la prima volta che accedi qui?

Jak se přihlásit do e-learningového systému FF MU (ELF)

Studenti a učitelé (podle IS MU)

Pokud máte aktivní účet v Informačním systému Masarykovy univerzity (IS MU), pro vstup do ELFu zadejte do přihlašovacího formuláře (po kliknutí) své UČO a své sekundární heslo. V případě problémů si sekundární heslo můžete nastavit či obnovit přímo na tomto místě.

PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ: Studenti a učitelé FF, FSS a FSpS mají v ELFu účet založen automaticky. Ostatním uživatelům, kteří mají účet v IS MU, se účet v ELFu vytvoří v okamžiku prvního přihlášení přihlásí pomocí UČO a sekundárního hesla: po úspěšné autentizaci budete přesměrováni na stránku pro úpravu osobního profilu.

Ostatní a hosté (mimo IS MU)

Tuto metodu přihlášení do e-learningového prostředí FF MU (ELF) použijte v případě, že jste od učitele kurzu či správce systému obdrželi přístupové údaje (tj. uživatelské jméno a heslo), ale nevlastníte aktivní účet v Informačním systému Masarykovy university. Jedná se např. o studenty jiných institucí, externí vyučující, přípravné kurzy apod.

Stejným způsobem můžete k ELFu přistupovat jako hosté (tlačítko "Přihlásit se jako host") - některé kurzy mohou umožňovat vstup hostům, případně hostům s klíčem k zápisu (přiděluje vždy vedoucí kurzu).