Acceder

Las 'Cookies' deben estar habilitadas en su navegador Ayuda con Las 'Cookies' deben estar habilitadas en su navegador
Algunos cursos permiten el acceso de invitados

Registrarse como usuario

Jak se přihlásit do e-learningového systému FF MU (ELF)

Studenti a učitelé (podle IS MU)

Pokud máte aktivní účet v Informačním systému Masarykovy univerzity (IS MU), pro vstup do ELFu zadejte do přihlašovacího formuláře (po kliknutí) své UČO a své sekundární heslo. V případě problémů si sekundární heslo můžete nastavit či obnovit přímo na tomto místě.

PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ: Studenti a učitelé FF, FSS a FSpS mají v ELFu účet založen automaticky. Ostatním uživatelům, kteří mají účet v IS MU, se účet v ELFu vytvoří v okamžiku prvního přihlášení přihlásí pomocí UČO a sekundárního hesla: po úspěšné autentizaci budete přesměrováni na stránku pro úpravu osobního profilu.

Ostatní a hosté (mimo IS MU)

Tuto metodu přihlášení do e-learningového prostředí FF MU (ELF) použijte v případě, že jste od učitele kurzu či správce systému obdrželi přístupové údaje (tj. uživatelské jméno a heslo), ale nevlastníte aktivní účet v Informačním systému Masarykovy university. Jedná se např. o studenty jiných institucí, externí vyučující, přípravné kurzy apod.

Stejným způsobem můžete k ELFu přistupovat jako hosté (tlačítko "Přihlásit se jako host") - některé kurzy mohou umožňovat vstup hostům, případně hostům s klíčem k zápisu (přiděluje vždy vedoucí kurzu).